מגנטים לחתונות

 

מגנטים לחתונות- אטרקציה מדבקת
תרבות הסלבריטאים מזמן נחשבת לתרבות פופולארית ומקובלת בציבור הרחב וכולנו רוצים לחוות את הרגע שבו הצלם יחפש רק אותנו, יעמוד מולנו ויתקתק במצלמתו בעוד אנו עושים פוזות ופרצופים לעדשה. בעוד שביומיום שלנו, אלא אם אנו רגילים לעמוד באור הזרקורים, הפלאשים לא נוהגים לבהוק למראנו, הרי שבאירועים משפחתיים או עסקיים, קטנים כגדולים, נהוג להזמין צלמים שיתעדו, יצלמו וינצרו לנצח רגעים ואנשים וזהו הזמן שבו, למעשה, מחפשים אותנו, רוצים לצלם אותנו ולתת לנו הרגשה של סלב ופפראצי.
באופן מסורתי, הצילום נועד, בעיקר, עבור החוגגים ובעלי האירוע, והם אלו שנותרים עם האלבומים, עם התמונות ועם הזיכרונות מהרגעים היפים של האירוע שלהם, אך, כיום, כאשר אטרקציית מגנטים לחתונות היא כבר נחלת רבים והופכת לפופולארית ולמקובלת בכל המגזרים ובכל סוגי האירועים, הרי שגם האורחים, המוזמנים והנוכחים באירוע יכולים לקבל עדות מצולמת, איכותית וממגנטת מאותו יום או ערב מאושרים של בני משפחתם, חבריהם או הקולגות שלהם לעבודה.
מה שהופך מגנטים לחתונות לאטרקציה שכה רבים אוהבים ורוצים אותה הוא השילוב של שתי האהבות הגדולות שלנו- הרצון להצטלם ולהיות דוגמנים לרגע והרצון לקבל איזושהי תמורה או מזכרת ממשהו שנכחנו בו ושהיינו חלק ממנו, איזושהי מורשת שתישאר גם אחרי שהזיקוקים יכבו, היונים יופרחו וכוסות הקוקטייל יישטפו ויתייבשו לאירוע הבא ואין כמו מגנט תלוי על דלת הכניסה או על המקרר כדי לספק לנו את הדברים הללו.
לאירוע הקרוב שלכם, אל תישארו מאחור ואל תזניחו את האורחים שטרחו והגיעו לשמוח בשמחתכם- מגנטים לחתונות זוהי האטרקציה המנצחת לאירועים ואיתה כל האירוע יהיה ממגנט וחווייתי.

 

מגנטים לחתונות- אטרקציה מדבקת

תרבות הסלבריטאים מזמן נחשבת לתרבות פופולארית ומקובלת בציבור הרחב וכולנו רוצים לחוות את הרגע שבו הצלם יחפש רק אותנו, יעמוד מולנו ויתקתק במצלמתו בעוד אנו עושים פוזות ופרצופים לעדשה. בעוד שביומיום שלנו, אלא אם אנו רגילים לעמוד באור הזרקורים, הפלאשים לא נוהגים לבהוק למראנו, הרי שבאירועים משפחתיים או עסקיים, קטנים כגדולים, נהוג להזמין צלמים שיתעדו, יצלמו וינצרו לנצח רגעים ואנשים וזהו הזמן שבו,

למה בחור מגנטים לאירוע 

למעשה, מחפשים אותנו, רוצים לצלם אותנו ולתת לנו הרגשה של סלב ופפראצי.באופן מסורתי, הצילום נועד, בעיקר, עבור החוגגים ובעלי האירוע, והם אלו שנותרים עם האלבומים, עם התמונות ועם הזיכרונות מהרגעים היפים של האירוע שלהם,

מתנה לכל אורח מגנטים לאירוע

אך, כיום, כאשר אטרקציית מגנטים לחתונות היא כבר נחלת רבים והופכת לפופולארית ולמקובלת בכל המגזרים ובכל סוגי האירועים, הרי שגם האורחים, המוזמנים והנוכחים באירוע יכולים לקבל עדות מצולמת, איכותית וממגנטת מאותו יום או ערב מאושרים של בני משפחתם, חבריהם או הקולגות שלהם לעבודה.מה שהופך מגנטים לחתונות לאטרקציה שכה רבים אוהבים ורוצים אותה הוא השילוב של שתי האהבות הגדולות שלנו- הרצון להצטלם ולהיות דוגמנים לרגע והרצון לקבל איזושהי תמורה או מזכרת ממשהו שנכחנו בו ושהיינו חלק ממנו,

המתנה המושלמת לכל אירוע 

איזושהי מורשת שתישאר גם אחרי שהזיקוקים יכבו, היונים יופרחו וכוסות הקוקטייל יישטפו ויתייבשו לאירוע הבא ואין כמו מגנט תלוי על דלת הכניסה או על המקרר כדי לספק לנו את הדברים הללו.לאירוע הקרוב שלכם, אל תישארו מאחור ואל תזניחו את האורחים שטרחו והגיעו לשמוח בשמחתכם- מגנטים לחתונות זוהי האטרקציה המנצחת לאירועים ואיתה כל האירוע יהיה ממגנט וחווייתי.

השוואות מחירים אטרקציות לאירועים

| בר מצווה || בת מצווה |

"נוטיס" מוסיקה יוונית לכל אירוע

אטרקציות לאירועים – הדובדבן שבקצפת

ארוחה יכולה להיות מעולה, אבל לעולם לא תהיה מושלמת בלי קינוח בסיומה. אירוע שמחה יכול להיות מקפיץ, שמח, מעוצב ומרשים, אבל בלי אטרקציה כלשהי במהלכו, תחושת ה"משהו היה חסר כאן" תמשיך להדהד בליבכם (ובלב האורחים) עוד הרבה אחרי סיומו. אז בשביל למנוע אי נעימויות בעתיד קבלו את כל מה שצריך לדעת על אטרקציות לאירועים.

אטרקציות לאירועים זו תעשייה מצליחה ומשגשגת. ככה זה כשבממוצע מתקיימים בישראל מדי יום קרוב ל-200 אירועים ושמחות, ובאחוז גבוה מהם תמצאו איזה שהיא אטרקציה שהשאירה חותם על כלל האורחים. מגוון האפשרויות אין סופי, (וכך גם ההשקעה הכספית בעניין), ובסופו של דבר, הכל עניין של טעם. מה שייראה נפלא לאחד, עלול להיראות קיטשי ומזויף לאחר. מה שמתאים בול לזוג מאושר מתל אביב, עלול לגרום תחושת אי נוחות לזוג אחר מחיפה.

ובכל זאת, חשוב להכיר את "ארגז הכלים" העומד לרשותכם. אז הנה קמצוץ קטן של אטרקציות לאירועים, שיקפיצו את האירוע שלכם לגבהים חדשים...

קוסם לאירועים

קוסם לילדים או למבוגרים היא סוג של אטרקציה שתרתק את כולם לכסאות, הרי כולנו אוהבים לראות מופע קסמים משעשע.

רקדניות ברזילאיות

קבוצה של 3-4 רקדניות שיקפיצו את האורחים ויגרמו לכולם לקום ולרקוד.

רקדנים סמויים

תפקידם היחיד: לגרום לרחבת הריקודים להיות תמיד מלאה. והם עושים את זה מצוין.

זיקוקים ופירוטכניקה

אטרקציות לאירועים כאלה תמיד מוסיפות, במיוחד בזמן ריקוד הסלואו או רגע אחרי שבירת הכוס. קיימים עשרות סוגים שונים, מכאלו ב-200 ₪ ועד זיקוקי שמיים צבעוניים באלפי שקלים.

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים הם מזכרת יפה לאורחים ולכם. צלם מגנטים שמלווה את מהלך האירוע או תא צילום אליו אנשים נכנסים, מתחפשים, מצטלמים ומברכים.

מכונות עשן, קונפטי ובועות סבון

עוד תוספת עיצובית נחמדה שיוצרת אווירה רומנטית ועל כן קלאסית לרגעי ריקוד הסלואו.

מעגל מתופפים

ז'אנר דומה לרקדנים – באנו לעשות שמח, ולא ניתן לאף אחד להפריע לנו בדרך... גם להקות שופרים הפכו לאחת מאותן אטרקציות לאירועים שתפסו מצוין בשנתיים האחרונות

להקה

לא חייבים את משה פרץ ב-40 אלף שקל. להקות חתונות יכולות לעשות המון שמח במחירים שפויים.

בר אקטיבי

אם מוחמד לא יבוא אל ההר, ההר יבוא למוחמד. הטיפה המרה הופכת כל אירוע למתוק יותר... מומלץ.

וזה רק קצה המזלג...
אטרקציות לאירועים הם השקעה קטנה לתוספת גדולה ויפה. אין חתונה בלי כלה? אין אירוע בלי אטרקציה...      דף הבית

blank
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

ערוץ יוטיוב