אטרקציות לחופה

כניסה חמת חליליםרב מזמר – חופה קצת אחרת

עבור רבים בעם ישראל, רגעי החופה והקידושין בערב חגיגות הנישואין הם הרגעים המשמעותיים ביותר במהלך האירוע והחיים בכלל. בשנים האחרונות, יותר ויותר זוגות בוחרים להוסיף אלמנט שמח לרגע המרגש. וכשמשלבים מרגש ושמח, התוצאה נפלאה. וכשחושבים על שמח בחופה, חושבים על רב מזמר.

הייחודיות של רב מזמר

את ההתרגשות מטקס החופה לא ניתן להפחית או להעלים. אלא שלעיתים העובדה כי הוא נעשה בצורה מונוטונית, ללא שיתוף פעיל של קהל האורחים הצופה בכיליון עיניים, גורמת לכך שרבים מן האורחים מאבדים עניין בחלוף דקות ספורות. אלא שנוכחותו של רב מזמר, אשר "מפעיל" את הקהל, המשפחה והאורחים בשירי נישואין שמחים, גורמת לטקס החופה להיות מרשים יותר, ולמוזמנים להישאר צמודים לבמת החופה עד לרגע שבירת הכוס.

זוגות אשר נישאו לצידו של רב מזמר העידו, במרבית המקרים, על חופה יוצאת דופן, בה יכלו לחזות בקהל האורחים מחייך, שר, רוקד ונהנה. אין ספק שהזמנתו של רב ייחודי שכזה תלויה באופי החתן והכלה, וכמובן זה של האורחים, אך באופן גורף ניתן לומר שמדובר בקונספט מוצלח, שמעניק ערך מוסף אמיתי לרגעי החופה.

בישראל מספר רבנים מזמרים אשר מציעים את שירותיהם בעיקר בחתונות, אך גם בבריתות ובר מצוות. מרביתם יציעו לכם רשימה של שירים לבחירתכם, ומתוכם תוכלו לבחור שלושה עד שישה שירים (במרבית המקרים) שאליהם אתם הכי מתחברים. רב מזמר יכול להופיע עם גיטרה, כינור ואפילו חצוצרה, לעיתים יהיו כאלו אליהם התווספו מלווים מוסיקליים. את כל הפרטים תוכלו לסגור מראש עם הרב המיועד.

כיצד לבחור רב מזמר לאירוע?

מחפשים אטרקציות לאירועים ? מומלץ לראות במו עיניכם את "ביצועיו" של הרב המזמר. נסו לא להסתפק בצפייה בסרטון וידאו המתעד את פועלו, אלא להגיע פיסית לאירוע בו הוא "מככב" ולבחון את כישרונו להפוך חופה רגילה, לכזו שידברו עליה לטובה גם בגמר האירוע. עלות של רב מזמר לרוב גבוהה ב-10-15% מעלותו הממוצעת של רב "רגיל", אם כי מדובר בתוספת זעומה למדיי ביחס לשאר ההוצאות הבלתי סבירות, לעיתים, בהם כרוך ארגון האירוע.

אז אם גם אתם מחפשים משהו מדליק ושונה לחופה, ברכותינו – מצאתם. רב מזמר – חופה עם חיוך.


| אטרקציות לחופה || רב מזמר || רב לחופה || אטרקציות לחתונה |

"נוטיס" מוסיקה יוונית לכל אירוע

אטרקציות לאירועים – הדובדבן שבקצפת

ארוחה יכולה להיות מעולה, אבל לעולם לא תהיה מושלמת בלי קינוח בסיומה. אירוע שמחה יכול להיות מקפיץ, שמח, מעוצב ומרשים, אבל בלי אטרקציה כלשהי במהלכו, תחושת ה"משהו היה חסר כאן" תמשיך להדהד בליבכם (ובלב האורחים) עוד הרבה אחרי סיומו. אז בשביל למנוע אי נעימויות בעתיד קבלו את כל מה שצריך לדעת על אטרקציות לאירועים.

אטרקציות לאירועים זו תעשייה מצליחה ומשגשגת. ככה זה כשבממוצע מתקיימים בישראל מדי יום קרוב ל-200 אירועים ושמחות, ובאחוז גבוה מהם תמצאו איזה שהיא אטרקציה שהשאירה חותם על כלל האורחים. מגוון האפשרויות אין סופי, (וכך גם ההשקעה הכספית בעניין), ובסופו של דבר, הכל עניין של טעם. מה שייראה נפלא לאחד, עלול להיראות קיטשי ומזויף לאחר. מה שמתאים בול לזוג מאושר מתל אביב, עלול לגרום תחושת אי נוחות לזוג אחר מחיפה.

ובכל זאת, חשוב להכיר את "ארגז הכלים" העומד לרשותכם. אז הנה קמצוץ קטן של אטרקציות לאירועים, שיקפיצו את האירוע שלכם לגבהים חדשים...

קוסם לאירועים

קוסם לילדים או למבוגרים היא סוג של אטרקציה שתרתק את כולם לכסאות, הרי כולנו אוהבים לראות מופע קסמים משעשע.

רקדניות ברזילאיות

קבוצה של 3-4 רקדניות שיקפיצו את האורחים ויגרמו לכולם לקום ולרקוד.

רקדנים סמויים

תפקידם היחיד: לגרום לרחבת הריקודים להיות תמיד מלאה. והם עושים את זה מצוין.

זיקוקים ופירוטכניקה

אטרקציות לאירועים כאלה תמיד מוסיפות, במיוחד בזמן ריקוד הסלואו או רגע אחרי שבירת הכוס. קיימים עשרות סוגים שונים, מכאלו ב-200 ₪ ועד זיקוקי שמיים צבעוניים באלפי שקלים.

מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים הם מזכרת יפה לאורחים ולכם. צלם מגנטים שמלווה את מהלך האירוע או תא צילום אליו אנשים נכנסים, מתחפשים, מצטלמים ומברכים.

מכונות עשן, קונפטי ובועות סבון

עוד תוספת עיצובית נחמדה שיוצרת אווירה רומנטית ועל כן קלאסית לרגעי ריקוד הסלואו.

מעגל מתופפים

ז'אנר דומה לרקדנים – באנו לעשות שמח, ולא ניתן לאף אחד להפריע לנו בדרך... גם להקות שופרים הפכו לאחת מאותן אטרקציות לאירועים שתפסו מצוין בשנתיים האחרונות

להקה

לא חייבים את משה פרץ ב-40 אלף שקל. להקות חתונות יכולות לעשות המון שמח במחירים שפויים.

בר אקטיבי

אם מוחמד לא יבוא אל ההר, ההר יבוא למוחמד. הטיפה המרה הופכת כל אירוע למתוק יותר... מומלץ.

וזה רק קצה המזלג...
אטרקציות לאירועים הם השקעה קטנה לתוספת גדולה ויפה. אין חתונה בלי כלה? אין אירוע בלי אטרקציה...      דף הבית

blank
  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

ערוץ יוטיוב